Monitorovací systém NEDAP

5 položek celkem
chytrý respondér NEDAP
2 388,43 Kč bez DPH
2 890 Kč

Základní typ krčního respondéru, který slouží ke sledování reprodukce a žraní. 

Kód: 9983732
chytrý respondér NEDAP
2 966,94 Kč bez DPH
3 590 Kč

Krční respondér s reprodukcí, žraním a přežvykováním. Používá se u jalovic, masného skotu nebo na mléčných farmách, které mají jiný systém...

Kód: 9985950
chytrý respondér NEDAP
2 553,72 Kč bez DPH
3 090 Kč

Krční respondér s reprodukcí, žraním a identifikací.

Kód: 9983767
chytrý respondér NEDAP
3 049,59 Kč bez DPH
3 690 Kč

Krční respondér s reprodukcí, žraním, přežvykováním a identifikací. Zvíře má navěšený pouze jeden krční respondér. Díky nepřetržitému sledování má...

Kód: 9985869
krcni remen pro skot
57,02 Kč bez DPH
69 Kč

Krční řemen pro skot - délka 130 cm, šířka 4 cm.

Kód: 3226

Systém chytrých obojků NEDAP pomáhá chovatelům ve sledování zdraví zvířat, pomáhá řešit reprodukci skotu s omezením hormonálních přípravků a sleduje chování skupin. Jednotlivé krávy, ale i celé stádo, jsou sledované 24 hodin a 7 dní v týdnů. Podle druhu onemocnění upozorňuje chovatele na potenciálně problematická zvířata 1-3 dny před propuknutím klinických příznaků. Tím předchází finančním ztrátám, které jsou způsobené léčbou, sníženou užitkovostí nebo vyřazením zvířete ze stáda. Skupinové výstrahy pomáhají zlepšovat welfare nebo pomáhají s optimalizací krmní dávky a její dostupností na krmném žlabu.

Celý systém se skládá ze tří základních prvků - řídící jednotky, antény s přijímačem a vlastních respondérů na krk nebo nohu. Máme praktické zkušenosti s provozem systému na českých farmách. Díky našemu know-how dokážeme ve spolupráci s chovatelem analyzovat potřeby stáda, navrhnout řešení, nainstalovat a spustit systém, zaškolit management farmy a poskytovat dlouhodobou podporu. Spolupracujeme se zahraničními poradci, kteří jsou napojení na velká stáda používající systém NEDAP v kombinaci s programem DairyComp. To nám poskytuje možnost konzultovat různé typy výstrah a nabízet našim zákazníkům rychlá a praktická řešení.

Vzhledem k aktuální situaci ohledně nedostatku čipů a plastů jsou dodací termíny objednaného zboží (stav "Na objednávku") cca 14 týdnů. Pokud máte zájem o větší množství respondérů nebo o celý systém, kontaktujte nás pro individuální nabídku a návrh optimálního řešení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení